Legislators

Abruzzo, Joseph
Adkins, Janet
Ahern, Larry
Albritton, Ben
Altman, Thad
Antone, Bruce
Artiles, Frank
Baxley, Dennis
Bean, Aaron
Benacquisto, Lizbeth
Berman, Lori
Beshears, Halsey
Bileca, Michael
Boyd, Jim
Bracy, Randolph
Bradley, Rob
Brandes, Jeff
Braynon, Oscar
Brodeur, Jason T.
Broxson, Doug
Bullard, Dwight
Caldwell, Matt
Campbell, Daphne
Castor Dentel, Karen
Clarke-Reed, Gwyndolen
Clelland, Michael Philip
Clemens, Jeff
Coley, Marti
Combee, Neil
Corcoran, Richard
Crisafulli, Steve
Cruz, Janet
Cummings, W. Travis
Danish, Mark
Davis, Daniel
Dean, Charles S. ''Charlie''
Detert, Nancy
Diaz (J), Jose Felix
Diaz (M), Manny
Diaz de la Portilla, Miguel
Dudley, Dwight
Eagle, Dane
Edwards, Katie A.
Eisnaugle, Eric
Evers, Greg
Fitzenhagen, Heather
Flores, Anitere
Fresen, Erik
Fullwood, Reggie
Gaetz (D), Don
Gaetz (M), Matt
Galvano, Bill
Garcia, Rene
Gardiner, Andy
Gibbons, Joe
Gibson, Audrey
Gonzalez, Eddy
Goodson, Tom
Grant, James ''J.W.''
Grimsley, Denise
Hager, Bill
Harrell, Gayle
Hays, Alan
Hill, Walter Bryan ''Mike''
Holder, Doug
Hood, Charles David
Hooper, Ed
Hudson, Matt
Hukill, Dorothy L.
Hutson, Travis
Ingram, Clay
Jones (M), Mia
Jones (S), Shevrin D. ''Shev''
Joyner, Arthenia
Kerner, Dave
La Rosa, Mike
Latvala, Jack
Lee (T), Tom
Lee Jr. (L), Larry
Legg, John
Magar, MaryLynn
Margolis, Gwen
Mayfield, Debbie
McBurney, Charles
McGhee, Kionne L.
McKeel, Seth
Metz, Larry
Montford, Bill
Moraitis, George R.
Moskowitz, Jared Evan
Murphy, Amanda Hickman
Negron, Joe
Nelson, Bryan
Nuñez, Jeanette M.
O'Toole, Marlene
Oliva, Jose
Pafford, Mark
Passidomo, Kathleen C.
Patronis, Jimmy T.
Perry, W. Keith
Peters, Kathleen M.
Pigman, Cary
Pilon, Ray
Porter, Elizabeth W.
Powell, Bobby
Pritchett, Sharon
Raburn, Jake
Rader, Kevin
Rangel, Ricardo
Raschein, Holly Merrill
Raulerson, Daniel D.
Ray, Lake
Reed, Betty
Rehwinkel Vasilinda, Michelle
Renuart, Ronald ''Doc''
Richardson, David
Richter, Garrett
Ring, Jeremy
Roberson , Kenneth L.
Rodrigues (R), Ray Wesley
Rodríguez (J), José Javier
Rogers, Hazelle P. ''Hazel''
Rooney, Patrick
Rouson, Darryl
Sachs, Maria Lorts
Santiago, David
Saunders, Joe
Schenck, Robert
Schwartz, Elaine
Simmons, David
Simpson, Wilton
Slosberg, Irving ''Irv''
Smith (C), Christopher L.
Smith (J), Jimmie T.
Sobel, Eleanor
Soto, Darren
Spano, Ross
Stafford, Cynthia A.
Stargel, Kelli
Stark, Richard
Steube, W. Gregory ''Greg''
Stewart, Linda
Stone, Charlie
Taylor, Dwayne
Thompson, Geraldine F.
Thrasher, John
Thurston, Perry E.
Tobia, John
Torres, Victor Manuel ''Vic''
Trujillo, Carlos
Van Zant, Charles E.
Waldman, James W.
Watson (B), Barbara
Watson (C), Clovis
Weatherford, Will W.
Williams, Alan B.
Wood, John
Workman, Ritch
Young, Dana D.
Zimmermann, Carl F.

Committees

Features above are available to LobbyTools subscribers. Request a free demo or call (850) 915-0100 to learn more.